Історія

Кожен народ, кожне місто і село має свою історію. І тільки той хто знає своє минуле може сподіватися на щасливе майбутнє. І сьогодні ми перегорнемо декілька сторінок історії нашого села.

Про час заснування хутора Іванівського (або Іванівки), нинішнього села Березівка, свідчить записи від 1806 року. Село Корніївка має давню історію свого існування. Засноване в 1650 року Лубенським полковником Л.Н.Січкою. Відомості про жителів сіл Березівка та Корніївка разом взяті: не повернулися з війни 1941- 1945 р.р. - 90 чоловік; в часи німецької окупації вивезені на роботи до Німеччини - 64 чоловік, розстріляні під час окупації – 9 чоловік. 

Нинішня Березівська сільрада організована в 1919 р. в с. Корніївці  і називалася Корніївською. До березня 1923 р. Корніївська сільська рада в адміністративному відношенні підпорядковувалася Городищенському волосному виконкому Пирятинського повіту Полтавської губернії.

В 1922 р. місце розташування сільради було перенесено в х. Іванівку але називалася Корніївською сільрадою.

З вересня 1941 року до вересня 1943 року сільрада припинила свою діяльність в зв’язку з окупацією німецько – фашистськими загарбниками. 

В 1959 р. об’єднані Березівська та Рудківська сільрада в одну – Березівську, яка обслуговувала с. Корніївку, с. Березівка, с. Рудку, с. Горби й Відраднинське відділення радгоспу Гребінківськийй. 

ВИДАТНІ ЛЮДИ: 

В березівці народився і деякий час жив разом з батьками Петро Васильович Кириченко – письменник.

На даний час в селах Березівка та Корніївка функціонують Березівська неповна середня школа І та ІІ ст., дошкільний навчальний заклад "Ромашка", бібліотеки, ФАПи.

Логін: *

Пароль: *