Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Березівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 13956409) був реорганізований і увійшов до складу Гребінківської громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Повідомлення про оприлюдення Проекту регуляторго акту - рішення Березівської сільської ради " Про встановлення місцевих податків та зборів на території Березівської сільської ради на 2019 рік"

Відповідно до статей 9,13 Закону України " Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауваженьта пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань, березівська сільська рада повідомляє про оприлюдення проектів рішень Березівської сільської ради:

• " Про встановлення місцевих податків і зборів на території березівської сільської ради на 2019 рік"
  • " Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території березівської сільської ради з 01.01.2019 року"
  • " Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території березівської сільської ради на 2019 рік"
  • " Про встановлення ставки транспортого податку на території березівської сільської ради на 2019 рік"
  • " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку "

Дані проекти розроблені з метою:

• дотримання вимог Податкового кодексу України в частинівстановлення місцевих податків та зборів;
  • забезпечення надходжень до бюджету березівської сільської ради;
  • сприянню соціально - економічного розвитку березівської сільської ради;

З проектами рішення, додатками до них та аналізом регуляторних актів можна ознайомитися на офіційному сайті Березівської сільської ради в розділі" рішення сільської ради"

Зауваження та пропозиції щодо проектів приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань протягом місяця з дня оприлюдення.

спосіб надання зауваження та пропозицій приймаються письмово за адресою: 37441, с. Березівка, вулиця Перемоги, 28 Гребінківського району Полтавської області, сільсьвиконком.

розробник проекту - виконавчий комітет Березівської сільської ради.

адреса розробника: 37441, вул. Перемоги, 28 с. Березівка, Гребінківського району Полтавської області.