Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Березівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 13956409) був реорганізований і увійшов до складу Гребінківської громади

Поіменне голосування

Поіменне голосування 6 сесія 7 скликання, обрано 12 депутатів. Відсутні: Хархан Н.О., Стрілець Я.В., Кротова Ю.В.

Підсумкова відомість , Вардугіна І.Л., Сотченко О.В., Кравченко О.М. , Мухін В.О., Максюта Ж.В. , Біда В.А., Біда А.О. , Дебела І.А. , Сотченко С.П.

Поіменне голосування 7 сесія 7 скликання обрано 12 депутатів. Відсутні: Стрілець Я.В., Вардугіна І.Л., Кравченко О.М., Максюта Ж.В.

Підсумкова відомість , Сотченко О.В , Біда А.О. , Біда В.А. , Мухін В.О. , Хархан Н.О. , Кротова Ю.В., Сотченко С.П. , Дебела І.А.

Поіменне голосування 7 сесія 7 скликання продовження обрано 12 депутатів. Відсутні на засіданні сесії : Кравченко О.М., Максюта Ж.В., Стрілець Я.В.

Підсумкова відомість , Дебела І.А. , Вардугіна І.Л. , Сотченко С.П. , Біда А.О. , Хархан Н.О., Сотченко О.В. , Кротова Ю.В. , Мухін В.О. , Біда В.А.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування